راه کارهای پیام کوتاه برای باشگاه های ورزشی

راه کارهای پیام کوتاه برای باشگاه های ورزشی

راه کارهای پیام کوتاه برای باشگاه های ورزشی

خرید سامانه پیامکی رایگان

خرید سامانه پیامکی رایگان
خرید سامانه پیامکی رایگان

نمایندگی سامانه پیامکی

درگذشته ورزش به عنوان یک تفریح تلقی میشد اما امروزه به عنوان یکی از ضروریات زندگی افراد به حساب می اید. به طوریکه اکثر افراد خود را ملزم میدارند که فعالیت های ورزشی را جزء برنامه روزانه خود قرار دهند.به دلیل انگیزه بسیار بالای ورزشی در افراد و تاثیرات بسیار زیاد فعالیت های ورزشی در زندگی روزمره افراد و شادابی و سلامتی که به ارمغان می اورد افراد بیشتری در هر منطقه و هر مکانی ترغیب می شوند تا در یک باشگاه ورزشی ثبت نام کنند و سلامتی و تناسب اندام خود را حفظ کنند.

با توجه به افزایش علاقه مندی افراد به ورزش کردن و اهمیت بسیاری که ورزش با گذشت زمان پیدا میکند رفته رفته تعداد باشگاه های ورزشی نیز رو به افزایش است.مسلما مهم ترین ملاک انتخاب یک سالن ورزشی مناسب برای افراد ارائه خدمات عالی به مشتریان میباشد و افراد به سمت باشگاه هایی جذب می شوند که در ارائه خدمات حرف اول را بزند .

یکی از بهترین راه های جذب مشتری و افزایش رضایت او و هم چنین افزایش کیفیت خدمات استفاده و نصب پنل پیامکی در باشگاه های ورزشی میباشد.ارسال پیامک به افراد مزیت های فراوانی دارد که میتوانید با تهیه کردن ان در بهبود خدمات خود موفق تر باشید.افراد فراوانی را به سالن ورزشی خود جذب کرده و در نتیجه در امد بیشتری را کسب کنید.

خرید سامانه پیامکی رایگان با کمترین تعرفه

خرید سامانه پیامکی

تبریک اتوماتیک تولد ورزشکاران و ارائه تخفیف به آنها و دوستانشان در روز تولدشان

به یاد داشتن روز تولد افرادو اعضای باشگاه و همچنین هدیه دادن به انها در این روز بسیار پر ارزش برای انان ،تاثیر بسیار بالایی در حفظ او و جذب رضایت وی خواهد داشت .دلگرمی که شما در روز تولدش به وی القا میکنید مدت ها در ذهن و روان او نقش خواهد بست.

درست کردن کلاب پیامکی ورزشکاران و ارائه تخفیف های ویژه به آنها

مسلما گرفتن تخفیف از یک باشگاه ورزشی نسبت به سالن هایی که به مشتریان خود اینچنین خدماتی ارائه نمیدهند افراد بیشتری را جذب خواهد کرد .ولی اطلاع رسانی در چنین مواردی معمولا هزینه بردار ووقتگیر است .ما به شما ارسال انبوه و منطقه ای پیام تبلیغاتی را پیشنهاد میکنیم که ضمن جلوگیری از هزینه های هنگفتی که انواع دیگر تبلیغات دارند.

ارسال تشکر از مراجعه به نام اشخاص بعد از آمدن به باشگاه

این کار میزان توجه و علاقه مندی شما به حضور هر فردی در ان سالن را نشان میدهد .و رفتار محترمانه شما با او دلگرمی خاصی در قلب وی ایجاد خواهد کرد .و رضایت اورا از خدمات ارائه شده به دنبال خواهد داشت.

افزایش ارتباط موثر و ارزان با مشتریان

شاید از تبلیغات بنری و یا انواع دیگر تبلیغات خسته شدید به طوریکه به دلیل بازدهی ناچیز این نوع تبلیغات دیگر حاضر به استفاده از ان ها نیستید .اطلاع رسانی با هر روش دیگری مشکلات احتمالی زیادی دارد شاید استفاده از یک بنر با قیمت بالا بازدهی قابل توجهی نداشته باشد ولی ارسال پیامک پربازده ترین است زیرا مسلما اکثریت افراد حداقل یک گوشی موبایل به همراه دارند و اکثریت پیام های شما در کمتر از ۱ دقیقه توسط افراد خوانده شده و پیام شما به انها خواهد رسید.(این یعنی تبلیغات نوین و موثر)

گرفتن هزینه باشگاه توسط مشتری با ارسال یک عدد به شماره اس ام اس شما

امروزه به دلیل مشغله کاری افراد و صرفه جویی در وقت اکثریت افراد مایل نیستند به غیر از تایم های ورزشی خود به سالن مراجعه کنندو یا شما هم به دلیل کمبود وقت از مراجعه تعداد افراد زیاد به سالن درتایم های غیر راضی نیستید .ایجاد امکان پرداخت وجه با ارسال تنها یک پیامک برای افراد جذابیت و ارامش خاصی خواهد داشت.

برگزاری قرعه کشی های ماهانه در باشگاه

یاداوری زمان پایان اعتبار ثبت نام:

شما میتوانید اطلاعاتی در مورد زمان پایان اعتبار ثبت نام و مسابقات,زمان کار و زمان تعطیلی باشگاه و یا زمان برگزاری کلاس های ویژه را به اعضا ارسال کنید .تا ضمن یاداوری به انها به انجام صحیح و به موقع خدمات خود کمک کنید.
برگزاری قرعه کشی ماهانه
ارسال پیامک های سرگرمی به افراد جهت حفظ روحیه انها
و…

خرید سامانه پیامکی رایگان

سامانه پیامکی رایگان

سامانه پیامکی ارزان

خرید سامانه پیامکی رایگان شما می توانید با چند کلیک اقدام به ارسال اس ام اس مورد نظر خود برای ده ها هزار نفر نمایید اما لحظه ای از زمان خود را هدر ندهید. سامانه اس ام اس و یا سامانه پیامکی بستری مناسب را برای ارسال پیامک در کمترین زمان و مدیریت آنها فراهم آورده است. با توجه به تعداد ارسال ماهیانه و امکانات مورد نظر خود، یک پنل سامانه پیامکی مناسب انتخاب کنید.

نمایندگی سامانه پیامکی

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked*


    چهار − = 1