کسری از امکانات پنل

کسری از امکانات پنل

امکانات کلی پنل مدرن اس ام اس   ایجاد دفترپه تلفن در پنل امکان ارسال دکل BTS ایرانسل منطقه ای رده سنی و جنسیت ارسال از روی نقشه ارسال ایمیل پیام صوتی کدپستی ارسال مشاغل ارسال محله ای قابلیت دلیوری پیام های ارسالی و بلک لیست و برگشت هزینه.امکانات پیشرفته مانند پاسخگویی خودکار مسابقه نظر سنجی سیستم ایمیل اخطاریه تبریکات اقساط هدایا نوبت دهی و صندوق انتقادات و پیشنهادات..

مدرن اس ام اس

مدرن اس ام اس ۰۹۱۲۵۰۴۲۳۰۶

ارسـال پیـامک سـریع تـرین و ارزانـترین راه بـرای اطلاع رسـانی ،تبـلیغات و نظرسنجی و جذب مشتری و… می بـاشد. مدرن اس ام اس نرم افزاری تحت وب می باشد که از طریق آن می توان ارسال و دریافت انبوه را در یک زمان،بدون هیچ تجهیزاتی با هزینه کمتر از موبایل انجام داد.خرید سامانه پیامکی رایگان

سهولت استفاده ما تکنولوژی لازم برای ارسال پیامک را در ساده‌ترین شکل ممکن و به صورت کاملاً آنلاین در اختیار شما قرار می‌دهیم. این یعنی نیاز به یادگیری هیچ‌چیزی نخواهید داشت و لازم نیست برنامه‌ای بروی کامپیوتر خود نصب نمایید. سرعت بی‌نظیر سرعت بی‌نظیر ما وظیفۀ خود می‌دانیم که پیامک‌های شما را بدون وقفه به دست مخاطبان برسانیم. سامانۀ ما این توانایی را دارد که در لحظه میلیون‌ها پیامک را ارسال و دریافت نماید و تمام پیام‌های شما ظرف چند دقیقه ارسال خواهد شد. بانک شماره موبایل بانک شماره موبایل ما یک بانک از شماره موبایل‌های کشور (همراه اول و ایرانسل) را به تفکیک شهر، کد‌پستی، جنسیت، اصناف و … در اختیار شما قرار می‌دهیم تا بتوانید پیامک‌های خود را به دست مشتریان واقعی خودتان برسانید. پشتیبانی ۲۴ ساعته پشتیبانی ۲۴ ساعته ما همیشه همراه شما هستیم. بنابراین در صورت بروز مشکل یا وجود هرگونه سوالی می‌توانید در لحظه آن را با ما در میان گذاشته و در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت نمایید. امکانات کامل و جامع امکانات کامل و جامع ما تمام امکاناتی که ممکن است برای ارسال پیامک به آنها نیاز داشته باشید را در اختیار شما قرار داده‌ایم تا بتوانید به بهترین و موثرترین شکل ممکن از این ابزار تبلیغاتی قدرتمند استفاده کنید. بازگشت هزینه پیامک بازگشت هزینه پیامک در صورتی که پیامک‌های شما به گوشی مقصد نرسد، ما هزینۀ شما را بدون هیچ کم و کاستی باز می‌گردانیم.

خرید سامانه پیامکی رایگان

کانال تلگرام                  ثبت نام